DŘEVOSTAVBY PRO VÁS

Informace o nás

Naše společnost vznikla sloučením několika fyzických osob, které dlouhodobě působí na poli realitním, stavebním a právním. Snažíme se stavět co nejkvalitněji, tak abychom mohli každou realizovanou stavbu předat nejen v termínu, ale i za nejnižší možnou realizační cenu při použití těch nejkvalitnějších materiálů.

KVALITNĚ ODVEDENÁ PRÁCE, ZÁKLAD SPOKOJENÉHO KLIENTA

 

Historie firmy

Naše firma působí na českém trhu od roku 2004, původně realitní kancelář jsme rozšířili o stavební činnost ve spolupráci s tesaři dlouhodobě působícími v USA , Norsku, Švédsku ..,  a odborníky z ostatních profesí. Snažíme se poskytovat plně profesionální servis. CHCETE BYDLET ??? Zeptejte se nás jak !!!!

Kontakt

DŘEVAS - RK CONSULT, s.r.o.

info@realityconsult.cz

Gorazdova 16,120 00 Praha 2

603 913 066
739 023 333

Vyhledávání

TOPlist

Proč vlastně dřevo?

"Dřevo je ideální materiál - zaživa se stará o naše zdravé životní prostředí, mrtvé nám věrně slouží na stavbách a když ho nepotřebujeme, tak se beze zbytku ztratí - dokonalá bezodpadová technologie" (Ing. Pavel Kubů)

Stavby ze dřeva mají minimálně tak dlouhou tradici jako stavby z ostatních stavebích materiálů. O jejich oblíbenosti a tradici svědčí, že v jejich moderní podobě bydlí stovky milionů lidí v průmyslově nejvyspělejších státech světa - v zemích Severní Ameriky, Skandinávie, západní Evropy i Japonska. Moderní dřevostavby jsou zde užívány jako plnohodnotný a konkurenceschopný systém nejen pro nejrozšířenější stavbu - rodinný dům, ale i pro další typologické druhy: bytové domy, školské a sportovní stavby, administrativní budovy, ale i stavby pro výrobu a průmysl, sakrální stavby a další odvětví lidské činnosti.

Moderní dřevostavby jsou na rozdíl od jiných stavebních technologií zcela výjimečně šetrné k životnímu prostředí v průběhu celého svého životního cyklu, tedy od těžby.... VÍCE ZDE

RK CONSULT, s.r.o.© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

www.drevostavby-kvalitne.cz